خانه اتاق های کنفرانس نبض بازار سهام اخبار ویژه تحلیل ها پرسش و پاسخ شرح خدمات راهنمای سایت معرفی تیم تماس با ما
آوای آگاه
ساعت بورس
اتاق های کنفرانس
0

 
صفحه ۱ از ۲۵۴۲ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۴۲۰ ۸۵۰ ۱۲۷۰ ۱۶۹۰ ۲۱۲۰ ۲۵۴۰ > >>  


آخرین مطالب

نفر اول با بیشترین پست

future

تعداد پست: ۳۴

نفر اول با بیشترین Like

جمعا نفر پسندیدند

اولین مطلب با بیشترین Like

فروتن

۳۹ نفر ۱۱۰۱۰۹ را پسندیدند

هادی
۱۳۹۳/۸/۲ (۲۰:۱۹)
پست شماره: ۱۱۰۴۰۴
۰ +
۰ -
سرمایه گذاری
::: والادگر :::
۱۳۹۳/۸/۲ (۲۰:۱۰)
پست شماره: ۱۱۰۴۰۳
۰ +
۰ -
سایر گروه ها
کاربر شماره ۲۵۱
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۹:۱۹)
پست شماره: ۱۱۰۴۰۲
۰ +
۰ -
خودرو
فروتن
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۸:۴۰)
پست شماره: ۱۱۰۴۰۱
۰ -
سایر گروه ها
بنام خدا وعرض سلام. عصر جمعه همگی به خیر
و اما جناب فیوچر بنده چهارشنبه دیدم لابسای و شگل اُفتیده اند! مقداری ورود کردم و در افت احتمالی فردا هم بیشتر آلوده خواهیم شد.
در مورد زمگسا بنده شماره بانک ملت را داده بودم و سه چهار روز پیش سود واریز شد. بله تلفنشان را خیلی بد پاسخگو هستند فکر کنم دسته جمعی می روند گاوچرانی و شیردوشی و سبزی کاری!
در مورد اینده که چه عرض کنم قاطبه سهام عده ای همواره هستند که به هر قیمتی با حرامخواری به ارتزاق مشغولند و بیچاره ها جایگاه ابدی خود را به ثمن بخس این دنیای بی وفا می فروشند. خیلی باید مواظب بود. نمونه بارز دیگرش همین شکربن است و هم باندیهایش که گزارشهای چپ اندر قیچی می دهند. باز شکربن خوب است شدوص که 80 درصد تعدیل منفی داد در حالی که دو سه روز قبل از بسته شدن مثبت بود و حتی یکروزش صف خرید! حالا با سود 5 تومان قیمت 400 آن چند باید باز شود؟ اما شکربن با همان سود قبلش هم 250 هم نمی ارزید. این سهم سود انباشته و فروش زمینش مهم است اگرچه بعید است سودش زیاد با پارسال متفاوت باشد. معاملات حجم بالایش را قبول کنیم یا تعدیل منفیش را ؟ انها که دو روز قبل 1.2 میلیارد تومان آلوده اش شدند مگر مجنون بودند؟ این سهم هم مثل لسرما و لبوتان مشتری خاص دارد. کسی که خوب می خرد یقین بدانید اطلاعات خاص دارد. بهرحال بعضی از سهم ها را باید رویشان صبر کرد. اینکه این صبر منطقی باشد را باید هر کس خود بسنجد.
جناب وام بنده هم برای فرزندم دچار مشکل شما شدم. تلفن زدم به شرکت و کتوجه شدم شماره شناسنامه را اشتباه وارد کرده اند. اگر نام یا فامیلی شما ترکیبی مثلا علی زاده است علیزاده را هم امتحان کنید شاید درست شود در غیراینصورت به شرکت تماس بگیرید بسیار خوب پاسخگو هستند و خودشان برایتان انجام داده و همانجا تلفنی خواهند داد.
سود غپینو در بانک سپه و فاسمین تا 20000 سهم در صادرات پرداخت می شود. ستران هم تا 5000 سهم واریز شده است.
علی بلوچی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۷:۱۱)
پست شماره: ۱۱۰۴۰۰
۰ -
سایر گروه ها
با هدف توسعه همکاری‌های نیروگاهی صورت گرفت؛
بازدید چهارمین وزیر برق عراق از کارخانه‌های گروه مپنا
کلیک کنید

اجرای 31 پروژه آب و برق توسط پیمانکاران ایرانی در عراق

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توسعه صادرات و خدمات فنی و مهندسی وزارت نیرو گفت: هم اکنون 31 پروژه آب و برق عراق با اعتباری افزون بر یک میلیارد و 327 میلیون دلار توسط پیمانکاران ایرانی در حال انجام است.
کلیک کنید

پنج هزار مگاوات برق از منابع تجدیدپذیر تولید خواهد شد
کلیک کنید


مدیرعامل سازمان توسعه برق ایران:
راهبرد دولت توسعه نیروگاه‌ها توسط بخش خصوصی است
کلیک کنید

با ابتکار چین
۰۲/آبان/۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷
رقیب بانک جهانی رسما آغاز به کار کرد
کلیک کنید

۰۲/آبان/۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
هند پول نفت ایران را از طریق روسیه پرداخت می‌کند
خبرگزاری تسنیم: منابع آگاه هند اعلام کردند بر اساس توافق هند و روسیه قرار است هند پول نفت ایران را به روسیه پرداخت کند و دولت روسیه ریسک انتقال پول به ایران را خواهد پذیرفت.
کلیک کنید

رکورد ساخت نیروگاه‌های گازی توسط مپنا 14 ماه است
کلیک کنید


۲ آبان ۱۳۹۳ (۱۱:۳ق.ظ)
درآمد یک میلیارد و 327 میلیون دلاری پیمان‌کاران ایرانی از پروژه آب و برق عراق
کلیک کنید


فارس گزارش می‌دهد
چشم‌انداز مثبت بورس تهران تحت تأثیر ۳ عامل/ قالیباف‌اصل: حقوقی‌ها در کنار حقیقی‌ها خریدارند
کلیک کنید

با تصویب دولت
مصوبه عوارض صادراتی کنسانتره سنگ‌آهن لغو شد
روابط عمومی سازمان توسعه تجارت خبرداد: مصوبه عوارض صادراتی کنسانتره سنگ‌آهن تصویبی 29 آبان 1389 هیات دولت لغو شد.
کلیک کنید
مهدی فتاحی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۶:۱۱)
پست شماره: ۱۱۰۳۹۹
۰ -
فولاد
گردهمایی مدیریت وکارکنان شرکت فولادمبارکه اصفهان به منظور تشریح عملکرد شش ماهه نخست سال 1393 با حضور دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل، معاونین و جمعی از کارکنان فولاد مبارکه اصفهان در محل سالن اجتماعات این شرکت، برگزار گردید تا روند دست یابی به اهداف و برنامه‌های استراتژیک فولاد مبارکه در شش ماهه نخست سال 93 تشریح شود.

به گزارش خبرنگارخبرنامه فولاد، در این گردهمایی دکترسبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر اظهار داشت: شرکت فولادمبارکه اصفهان فعالیت های خود را بر مبنای تولید محصول بر اساس سفارش مشتری ، برنامه ریزی و اجرا میکند که در این بین کارکنان پرتلاش و متعهد فولاد مبارکه اصفهان موفق شدند با تلاش جمعی و همکاری همه جانبه خود در خطوط تولید، پشتیبانی و ستادی در شش ماهه نخست سال جاری علیرغم همه محدودیتها با تحقق اهداف و برنامه های خود، فراتر از برنامه پیش بینی شده تولید داشته باشند.

دکترسبحانی، گروه فولادمبارکه را مجموعه‌ای از شرکتهای توانمند تولیدی در عرصه صنعت فولاد دانست و با اشاره به دارا بودن سهام برخی از این شرکت ها گفت: فولادمبارکه با دارا بودن تمام یا بخشی از سهام شرکت‌هایی نظیر فولاد هرمزگان، سنگ آهن فولادسنگان، فولاد امیر کبیرکاشان، شرکت صنعتی و معدنی فولاد سنگ مبارکه و چند شرکت دیگر توانسته است بزرگ ترین هلدینگ تولیدی کشور را پایه گذاری نماید و به سمت توسعه ظرفیت خود پیش برود تا سهم درآمدزایی خود را نیز افزایش دهد.

مدیرعامل فولادمبارکه، نقشه راه توسعه ظرفیت گروه فولاد مبارکه را حفظ سهم 50 درصدی خود در تولید فولادکشور دانست و گفت: با توجه به سند چشم انداز 1404، فولادمبارکه مصمم است در سال 1395 با تحقق افزایش ظرفیت 7.2 میلیون تن در فولاد مبارکه، 1.6 میلیون تن در ناحیه سبا و راه اندازی طرح فولاد سپید دشت سهم 50 درصدی خود را تثبیت نماید و به عدد 11.3میلیون تن برسد.

مدیرعامل بزرگ ترین تولیدکننده فولادخاورمیانه، در ادامه با اشاره به عملکرد این شرکت در شش ماهه نخست سال 1393 به دستاوردهای نواحی مختلف شرکت فولادمبارکه طی این مدت و اهداف سال 93 اشاره کرد و گفت: در شش ماهه نخست سال 93 ما موفق شدیم 3 میلیون و 890 هزار تن گندله تولید نمائیم که بیش از 6 درصد از برنامه افزایش داشته است و برای امسال هم برنامه تولید 7 میلیون و 200 هزار تن را پیش روی خود می‌بینیم. در مجموعه مدولهای احیاء مستقیم فولاد مبارکه و سبا نیز علی رغم محدودیتهایی در تأمین آب، به تولید 3 میلیون و 660 هزارتن آهن اسفنجی دست یافتیم و بنای آن داریم تا با همت کارکنان این دومجموعه به تولید 7 میلیون و 500 هزار تن آهن اسفنجی برسیم.

سبحانی افزود: در طول این مدت کارکنان تلاشگر فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه و فولاد سبا موفق شدند به تولید 3 میلیون و 100 هزار تن فولاد خام دست یابند که طبق برنامه امسال، تولید 6 میلیون و 100 هزار تن فولاد خام را در دستور کار داریم که امید است با رفع محدودیت های برق و آب در شش ماهه دوم روند تولید افزایش یابد. همچنین در خطوط نوردگرم فولادمبارکه و فولاد سبا ، در شش ماهه نخست سال 93 به تولید 3 میلیون و 122 هزار تن دست یافتیم و طبق برنامه امسال انشاء‌الله به تولید 5 میلیون و 810 هزار تن دست خواهیم یافت.در نورد سرد هم طبق برنامه تنظیم شده بر اساس نیاز بازار به تولید 924 هزارتن رسیدیم که در سال جاری نیز با همین رویکرد امیدواریم به تولید یک میلیون و 850 هزار تن دست یابیم و بتوانیم هم نیاز بازارهای داخلی و هم نیاز بازارهای صادراتی را پاسخگو باشیم.

دکترسبحانی اظهارداشت: در شش ماهه نخست سال 93 ، سهم تولید محصولات فولادی تخت فولاد مبارکه در ایران برابر 63 درصدگردیده که این میزان تولید نسبت به سال قبل رشد 2 درصدی را نشان میدهد.

ایشان با اشاره به آخرین رکوردهای ماهیانه تولید و حمل درنواحی مختلف گفت: خوشبختانه در طی این مدت کارکنان نواحی گندله سازی، فولاد سازی( تولید تختال)، نوردپیوسته سبا، نورد گرم ، نورد سرد(کوره های بازپخت هیدروژنی) توانسته اند با دست یابی به رکوردهای مختلف گامی به سوی تحقق اهداف فولادمبارکه بردارند که در این بین شاخص های کیفی محصول نیز در همه نواحی رعایت گردیده است.

مدیرعامل فولادمبارکه مصرف آب در سال 1393را 3.89 متر مکعب برتن کلاف گرم دانست وگفت: ذکر این نکته ضروری است که در سال 1368 بر اساس قرارداد منعقد شده مقرر گردید به منظور تولید 2.4 میلیون تن فولاد، مقدار 40 میلیون مترمکعب آب برداشت گردد در حالی که امروز در فولادمبارکه با تولید 5.2 میلیون تن فولاد، 23 میلیون متر مکعب آب برداشت می‌گردد واین یعنی کاهش 67 درصدی مصرف آب در مقابل افزایش 225 درصدی تولید که به یقین این کاهش با صرفه‌جوئی‌های صورت گرفته در اجرای طرح‌های تصفیه پساب، بازچرخانی آب در شبکه‌های مصرف و اجرای طرح‌های دیگر در این زمینه محقق گردیده است.

دکتر سبحانی در ادامه خاطرنشان کرد: بحران آب هم اکنون طبق گزارشاتFAOدر مناطقی شامل چین، آفریقا، هند، تایلند، مکزیک، مصر و ایران نمایان و رو به پیشرفت است. بر اساس گزارشهای ارائه شده، میزان مصرف آب در ایران در بخش کشاورزی 92 درصد، در بخش خانگی و عمومی 6 درصد و تنها 2 درصد در بخش صنعت مصرف می‌گردد و در این بین فولاد مبارکه سه صدم درصد از آب صنعت کشور را مصرف می‌کند، در صورتیکه سهم 3 درصدی در تولید ناخالص داخلی دارد. باید گفت فولاد مبارکه با 23 میلیون مترمکعب آب تنها یک و نیم درصد از آب زاینده رود را مصرف می کند.

بنا بر این گزارش مدیرعامل فولادمبارکه در ادامه با اشاره به روند اجرایی پروژه‌های طرح و توسعه و پروژه‌های بهره‌برداری شده درسال 93 گفت: راه‌اندازی و بهره‌برداری از واحد مگامدول Bاحیا مستقیم شهید خرازی ، راه اندازی و بهره برداری از پروژه واگن برگردان شماره 2، راه اندازی و بهره برداری از پروژهRH-Top تولید فولادهای کیفی از جمله مواردی هستند که در شش ماهه نخست سال شاهد به ثمر نشستن آنها بودیم و انشالله در شش ماهه دوم سال 93 پروژه‌های دیگری مانند تعویض سیستم کنترل و ابزار دقیق کوره‌های شماره 1 و 2 نوردگرم، اجرای خط دوم انتقال آب 1400 میلی متری از فولاد سبا به فولاد مبارکه و چندین پروژه دیگر را به بهره برداری خواهیم رساند.

مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به اینکه نیروی انسانی شاغل در شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید با تلاش مضاعف خود و بهره گیری از منابع تأمین شده در راه تولید، گامهای بلندتری نسبت به قبل بردارند، اهم اقدامات انجام شده در حوزه نیروی انسانی را تشریح نمود و گفت: ایجاد و توسعه سیستم مکانیزه مدیریت شایستگی و جانشین پروری، برگزاری کانون ارزیابی شایستگی برای 262 نفر از مدیران ، تدوین نظام ارزیابی دانش و مهارت کارکنان و ارزیابی دانشی 8000 نفر از رده اپراتوری ، تطبیق نظام پرداخت پاداش تولید با طرح طبقه‌بندی مشاغل، ایجاد امکان تأثیر عملکرد افراد در سیستم پاداش تولید، انعقاد قرارداد یکساله باتعدادی از کارکنان قراردادمستقیم از ابتدای سال 93 و شروع به کار نیروهای پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 92 را میتوان بخشی از این اقدامات ارزنده دانست.

دکتر سبحانی با تشریح گزارش مبلغ کل سفارشات خرید شش ماهه اول 93 گفت: معاونت خرید با عملکرد خوب خود واحدهای تولیدی را حمایت میکند که در واحدهای خرید مواد اولیه، خرید مواد مصرفی، خرید قطعات یدکی و قراردادهای خرید با اقدامات انجام گرفته توانستیم از مبلغ کل سفارشات خرید، 90 درصد خرید داخل و 10 درصد خرید خارج را به ثبت برسانیم که این مهم میسر نمی‌گردید مگر با همکاری همه دوستان و پرداختن به موضوع بومی سازی و کاهش هزینه‌ها.

همچنین معاونت فروش و بازاریابی نیز باید با فروش و صادرات به موقع محصولات تولید شده به بازارهای داخلی و خارجی به خوبی ایفای نقش نماید که رشد 7 درصدی فروش داخل شرکت فولادمبارکه در شش ماهه اول 93 و رشد 113 درصدی صادرات در شش ماهه اول 1393 نسبت به مدت مشابه سال قبل و رشد 95 درصدی درآمد ارزی در شش ماهه اول 1393 نسبت به مدت مشابه سال قبل از جمله موفقیت هایی است که در حوزه فروش محصولات نصیب فولادمبارکه گردیده است .

سبحانی پرداخت 7410 میلیارد ریال بابت مالیات و عوارض قانونی سال 92 را بخشی از اهم فعالیتهای اقتصادی ومالی شرکت ذکر کرد و افزود: معاونت اقتصادی و مالی شرکت باید با مدیریت منابع مالی، نیاز واحدهای تولیدی و سایر بخشهای شرکت را تأمین کند. وصول درآمدهای ارزی و ریالی با استفاده از ابزارهای مالی بدون ریسک، پرداخت به موقع تعهدات ریالی و ارزی مورد نیاز طرحهای توسعه وعملیات تولید،مشارکت وسرمایه گذاری 65 درصدی در طرح فولاد سپید دشت، خرید 66.3 درصد ازسهام شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، افزایش سهم شرکت فولادمبارکه در شرکت فولاد امیرکبیرکاشان از 36.57درصد به 52.57 درصد و پرداخت سود سهامدارن ترجیحی به میزان بیش از 127 میلیارد ریال و پرداخت سود سهامداران حقیقی به میزان بیش از 307 میلیارد ریال تا پایان شهریور ماه بخش دیگری از اقدامات معاونت اقتصادی مالی است که همراه با سایر معاونتها و واحدهای تولیدی نقش به سزایی در رسیدن به اهداف فولادمبارکه را ایفا میکنند. در این بین پیش‌بینی سوددهی به ازای هر سهم شرکت (EPS) در امسال 506 ریال و ارزش بازار شرکت فولادمبارکه در حال حاضر بیش از 127000 میلیارد ریال است و سرمایه شرکت در شش ماهه اول از 36000 میلیارد ریال به 50000 میلیارد ریال(معادل 39 درصد) افزایش یافته است.
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۵:۳۹)
پست شماره: ۱۱۰۳۹۸
۰ -
سایر گروه ها
دوستانی که تجربه در بورس دارن آیا رابطه ای وجود داره مابین گزارش هایی که مسئولانشون قبل از گزارشات مصاحبه می کنن و شرایط شرکت رو مثبت نشون میدن و تعدیل منفی که میدن.ایا شیوه ای هست برای خالی کردن سهماشون؟.متاسفانه سایت خبری بورس نیوز سرامد این سایت ها است که این مصاحبه ها رو پخش میکنه.خواهش میکنم از ناظر محترم تالار که سانسور نکنن اسم این خبرگزاری رو چون سهامدار حق داره بدونه واقعیات رو
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۵:۳۴)
پست شماره: ۱۱۰۳۹۷
۰ -
سایر گروه ها
من باب مذاکرات هسته ای کشور عزیزمون با 1+5
من بدبینی دوستان رو درک میکنم در مورد سرانجام خوش این مذاکرات.بالاخره ریشه های عمیق تاریخی داره مشکلات ایران و آمریکا
اول از همه تفسیر غلطی که از این مذاکرات میشه ، اینه که با رسیدن به این توافق همه مشکلات ایران با بلوک غرب حل میشه.به نظرم این تفسیر کاملا نادرست هست.
خان آخر این توافقات گذر از مخالفان داخلی و تندرو هر دو کشور هستش که درصد زیادیشون در مجلس های دو کشور هستند.این مشکل در امریکا بزرگتر از ایران هست و حلش زمان بیشتری میبره.کسی نمیتونه لابی بزرگ صهیونیست ها رو که نفوذ زیادی در امریکا دارن رو دسته کم بگیره.
در جواب یکی از دوستان هم که میگفتن ایران سر این توافقات امتیاز های زیادی داده ، باید گفت ایران خیلی کم از چیزهایی که میخاسته کوتاه اومده و این بار بر خلاف دوره های قبلی ، این 1+5 هست که داره امتیازات خوبی به ایران میده.البته این امتیارات حق طبیعی و مسلم کشور ما هست که در اثر زورگویی عده ای حالا داره تبدیل میشه به امتیاز. به هر حال تا زمانی که کشوری از لحاظ علمی و اقتصادی رشد نکنه نمیتونه تمام حرفش رو بدون هزینه های زیاد به کرسی بشونه.فعلا هر دو دولت امریکا و ایران علاقه مند به این توافق هستند و من اعتقاد دارم که اگر تندروهای داخلی هر دو کشور رو بشه کنترل کرد این توافق در میان مدت قابل دستیابی هست.من امیدوارم منافع ملی ملت ما هم منافع مالی و هم معنوی با این مذاکرات تامین بشه و شاهد حل مشکلات زیاد کشورمون ار جمله حل مشکل بیکاری و تورم باشیم
یک مطلب دیگه پایدار موندن این توافق هست که واقعا غیر قابل پیش بینی هست
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۴:۴۹)
پست شماره: ۱۱۰۳۹۶
۰ -
سایر گروه ها
سهم هایی که قابلیت نوسان مثبت 5 درصدی خالص رو از محدوده آورده شده در زیر دارنددر صورتی که رسیدن به محدوده و مناسب بودند به عنوان سیگنال خرید عنوان می شوند)واچ لیست افرا 527 تا 530 لابسا 4638 تا 4700 پردیس 107 تا 108 کبافق 410 تا 415 باما 9148 تا 9100 غبهنوش 7848 تا 7687 کهرام 2019 تا 1972 بساما 1703 تا 1673 شکربن 3101 تا 3028
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۲ (۱۳:۳۱)
پست شماره: ۱۱۰۳۹۵
۰ -
سایر گروه ها
دوستان به نظر من گزارش بیشتر شرکت ها در 6 ماهه مطابق میل بازار نبود.آیا این احتمال رو میدید که مثبت بودن عجیب بازار مربوط به این مطلب بوده باشه؟منظورم بازی شاخص گردان هاست..شاخص رو رشد خیلی بالایی دادن که بعد از فروکش کردن تب فروش سهم ها ، شاخص روی کاغذ افت زیادی نکرده باشه
اگر موافقید مثبت و مخالف منفی

صفحه ۱ از ۲۵۴۲ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۴۲۰ ۸۵۰ ۱۲۷۰ ۱۶۹۰ ۲۱۲۰ ۲۵۴۰ > >>  


کد کاربری/شماره موبایل:  
کلمه عبور:  

عضو جدید هستم
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام


مقالات
0