خانه اتاق های کنفرانس نبض بازار سهام اخبار ویژه تحلیل ها پرسش و پاسخ شرح خدمات راهنمای سایت معرفی تیم تماس با ما
آوای آگاه
ساعت بورس
اتاق های کنفرانس
0

 
صفحه ۱ از ۲۵۷۰ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۴۳۰ ۸۶۰ ۱۲۸۰ ۱۷۱۰ ۲۱۴۰ > >>  


آخرین مطالب

نفر اول با بیشترین پست

future

تعداد پست: ۴۸

نفر اول با بیشترین Like

جمعا نفر پسندیدند

اولین مطلب با بیشترین Like

حمید نوروزی

۲۹ نفر ۱۱۰۵۹۸ را پسندیدند

حمید نوروزی
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۸:۳۸)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۹
۰ +
۰ -
خودرو
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۵:۱۶)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۸
۰ -
خودرو
ی اتفاقی در نماد ایران خودرو داره میفته.اکثریت مطلق سایت های بورسی سیگنال فروشش رو دادن.دوستن بدانید چه خبر است.چه از لحاظ بنیادی و چه از لحاظ تکنیکال نگهداری خودرو توصیه میشه.از هیجانات بازار دوری کنید.خودرو رو در صورت افت تا 280 نگه دارید و درگیر هیجانات بازار نشید.این کامنت طبق معمول بازم چون در مورد خودرو هست و اکثر دوستان فروختند بازم منفی میخوره.
حدود 4 هفته وقت مونده تا زمان احتمالی توافق.سیگنال های خوبی از طرفین توافق رسیده.بهترن و مهمترین سیگنال از مجلس ایران و آمریکا بیرون اومده.ورود نقدینگی جدید هم در بورس نشون دهنده احتمال بالای توافق هست.من امیدوارم دولت جناب روحانی به این کار موفق بشن
میثم حسینی
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۵:۰۶)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۷
۰ -
سایر گروه ها
دوستان این منفی و مثبتی که ما در تالار میدیم هیچ سود یا ضرری به حال طرف مقابل نداره.ولی حاوی اطلاعات مهمی هست.ی جورایی روانشناسی تالار یا در ابعاد بزرگتر روانشانسی بازار.خوب میانگین حرفه ای بودن اعضای این تالار به مراتب بالاتر از میانگین کل بازار هستش و به نظرم میشه به نتایج خوبی رسید.من دقت کردم هرگاه حسابی ی کامنت مثبت میشه عکسش در بازار اتفاق میفته و وقتی حسابی منفی میشه هم همینطور.البته به طور کلی
مثلا پیشنهاد خرید سمگا در این تالار در 650 تومن فقط منفی گرفته بود و همین طور هر وقت حرف از حسینا زده شد منفی داده شد.از تکمبا حرف زده میشه منفی بارون میشه.حالا از شبندر حرف زده بشه همگی مثبت.در مورد سمگا در 650 بعضی از دوستان در تالار خریداران رو مجنون و دیوانه محسوب کردند؟ولی چی شد؟
و حالا هم خودرو ، یکی از دوستان گفته بود گروه خودرو فقط در صورت توافق بالا میره،به این دوست عزیزمون باید گفت که در صورت عدم توافق کل بازار به پایین حرکت خواهد کرد و اگر توافق بشه بهتریت عملکرد و گروه خودرو خواهد داشت.سهم های کوچک گروه قطعات در صورت توافق کاملا قفل خواهند شد و بازدهی بالای 100 درصدی در کوتاه مدت خواهند داشت.همون اتفاقی که پارسال افتاد.
فکر کنید الان یکسال بعده.واقعا خودرو با این همه خریدار و افق سوداوری مثبتش و با این تعدیل خوب در همین قیمت های 300 تومنی خواهد بود؟
من شاید برای اولین بار هست دارم به نگهداری سهمی برای مدت یکسال فکر میکنم.البته در این مدت روی سهم فعال خواهم بود و خرید و فروش میکنم.
چه بخواهیم چه نخواهیم از نظر بازدهی گروهی گروه خودرو بیمه لیزینگ سرمایه گذاری ها بهترین عملکرد رو در بازار خواهند داشت.البته نباید از تک سهم ها غافل شد.
من در خرید و فروش هام کوچکترین ارزشی برای پی بر ای قائل نیستم چون اکثریت بازار برایش ارزشی قائل نیستند.حالا بعضی از دوستان از پی بر ای زیر 4 هر روز صحبت میکنن.
اسف
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۳:۳۵)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۶
۰ -
سرمایه گذاری
سلام درسرمایه گذاریها نگاهی هم به سهم تکادوبیندازیداین سهم رشدسریع در2ماه اینده خواهدکرد
اسف
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۳:۳۱)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۵
۴ -
خودرو
سلام سهام خودروهمیشه پرازحاشیه میباشدرشداین گروه فقط باتوافق صورت گرفته سهامهای زیادی دربازارمیباشدکه درطول کمتراز1سال چندبرابرخواهدشدکه اصلابازارتوجهی به انهانداردمثل ددام که رشدسریع کردحالاهم اززغال سنگیهاغافل نشوید
اسف
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۳:۲۳)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۴
۲ -
سنگ آهن
سلام سهام زغال سنگی برای صعود اماده شده تکنیکال صعودشرایط صعود پرسودوسرافرازباشید
NETWORK
۱۳۹۳/۸/۸ (۱۱:۱۹)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۲
۱ -
قند و مواد غذایی
شنیده ها از افزایش سرمایه 75 درصدی غپینو حکایت دارد
شرکت مستندات خود را به سازمان ارسال کرده
این شب ها همه را دعا کنید
پر سود باشید
محمد جعفری
۱۳۹۳/۸/۷ (۲۳:۴۲)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۱
۱ -
سایر گروه ها
استادفروتن سلام و خسته نباشید


ودیگردوستان

وساپا و ورنا چرا اینقر سهام سنگینی هستن؟ میانمدت چگونه خواهندبود. آنها بهترخوهندبودیاخودرو/
حمید نوروزی
۱۳۹۳/۸/۷ (۲۲:۴۱)
پست شماره: ۱۱۰۷۱۰
۰ -
سایر گروه ها
سلام سلام
دوستان گلم یه مطلبی به ذهنم رسید گفتم با شما هم در میون بزارم.
هر کدوم از ما یه استراتژی برای انتخاب سهم برای خرید داره و یه استراتژی برای زمان فروشش. خیلی ها تکنیکال و بنیادی یا تلفیقی از این دو روش رو کار می کنند. بعضی ها روانشناسی بازار یا همون تابلو خوانی و بعضی ها خبر رانتی. یکی هم این وسط مثل من شیر یا خط رو روش برتر می دونه
ولی اکثر ما با هر روشی که کار کنیم البته غیر از رانتیکال قبل از اقدام به خرید وارد صفحه سهم در سایت تی ام سی می شیم و یه جورایی یه ارزیابی نهایی از سهمی که میخوایم بخریم انجام می دیم. البته دوستانی که تابلوخوانی کار میکنند بیشتر از یه نظر به این صفحات می ندازند که انشالله این نظر ها حلال هست. چون ما شنیدیم یه نظر حلاله برای بیشترش باید استفتا کنیم.
حالا من میخواستم در راستای رسالت سایتی که در اون مطلب میخونیم و مینویسیم که همانا همفکری با هم هست دوستان نکاتی که در صفحه سهم در سایت تی اس ای براشون مهم هست رو اینجا به اشتراک بگزارند تا بقیه هم استفاده کنند. هر چی نکات بیشتری بیان بشه اطلاعات خودمون بالا میره . شاید شما موردی رو توجه می کنید که دوست دیگری بهش توجه نداره و یا بالعکس.
برای انجام این مهم از استاد خوبمون جناب فروتن تقاضا دارم که حداکثر یاری رو بفرمایند چون می دونم که گذشته از تمام محاسنی که از ایشون میشناسیم، ایشون تابلوخوان ماهری هستند.
برای شروع حرکت هم خودم استارت میزنم ، البته با اجازه بزرگترها و اساتید . من خودم به نسبت تعداد خریدارها به فروشنده ها و سابقه قیمتی یک ماهه سهم نگاهی میندازم و حجم معاملات نسبت به روزهای گذشته.
امیدوارم با همکاری دوستان اطلاعات جامعی به دست بیاد که هممون ازش بهره ببریم.
شاد و تندرست باشید.
امیر کاری
۱۳۹۳/۸/۷ (۲۰:۲۷)
پست شماره: ۱۱۰۷۰۹
۰ -
ساختمان
ثرود با افزایش اولین eps سال بعد نسبت به سال جاری خود نشان از کوچک ولی دارای پتانسیل خوب در گروه میباشد.

صفحه ۱ از ۲۵۷۰ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۴۳۰ ۸۶۰ ۱۲۸۰ ۱۷۱۰ ۲۱۴۰ > >>  


کد کاربری/شماره موبایل:  
کلمه عبور:  

عضو جدید هستم
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام


مقالات
0